OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият измислен РП свят...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Трапезарията

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Бела Кълън
New and Fresh
New and Fresh
Бела Кълън


Брой мнения : 14
Регистрация : 22.08.2009
Age : 34
Местожителство : LoNdOn

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Трапезарията   Трапезарията EmptyСъб Авг 22, 2009 3:06 pm

Трапезарията Dining_Room_CheckerFloor

Тук се провеждаха събранията на семейството.
Върнете се в началото Go down
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПет Ное 20, 2009 2:56 am


Аз, Мехмед, Хелга и Крис вечеряхме в Трапезарията. Храната беше хубава и явно на гостите ми им харесаха. Мехмед вече не ми беше сърдит, защото не беше дошъл у Емили, но какво да се прави...
- Искаш ли още кола? - попитах Мехмед.
Той кимна и аз му сипах. След това сипах и на Хелга. Крис не обичаше кола. Странно...
- Хелга имаш ли нещо против утре да дойдеш с мен в фирмата?
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Хелга Джоунс
Full members 30%
Full members 30%
Хелга Джоунс


Брой мнения : 560
Регистрация : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyСъб Ное 21, 2009 4:28 am

Бях облякла една къса черна рокличка с малко по-голямо деколте, която ми стоеше идеално. Крис го потвърди... В комплект си сложих някаква черна гривна, същия цвят обици и едно сребърно колие с черен камък, което много се хареса на Ренесме. За първи път бях напълно доволна от вида си.
Вечеряхме в трапезарията, в която влизах за първи път. Бях очарована, отново, защото всичко беше прекрасно. Яденето също беше много вкусно, макар че не му обръщах особено внимание. Постоянно бях гладна и вече леко започвах да се притеснявам. Но все пак на лицето ми имаше искрена доволна усмивка, разговарях и с Ренесме, и с Крис. Но с този Мехмед не говорех много. Не ми вдъхваше особено доверие. Имах някакво лошо предчувствие, свързано с него, но не исках да го споделям с кметицата.
По едно време Ренесме ми предложи утре да отида с нея във фирмата на семейството. Останах учудена, досега тя не ми бе предлагала да ходя там. Май бяхме станали приятелки. Ако бе така, значи катастрофата не бе напразна...
За минута се замислих и след това се съгласих. Сигурно щеше да е интересно, но не знаех какво ще правя там.
-Ренесме, а за какво ме викаш? Аз... каква работа имам там? - попитах я аз и зачаках отговора й. През това време с Крис се хванахме за ръце под масата и двамата се усмихнахме. Кожата му бе ледена, но и моята беше студеничка. Така че нямаше особена разлика между температурата на ръцете ни.
Скоро Ренесме ми отговори, сигурна в решението си.
Върнете се в началото Go down
http://magic-wizardry.forumotion.net/forum.htm
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyСъб Ное 21, 2009 4:14 pm


- Всъщност това е много важно за мен. - казах със огромно самочувствие. - Утре нямам някаква важна работа, та реших да те запозная със всички и да се обръщат към теб с госпожице. Доста ме дразни как те изписват по вестниците "Момичето Хелга Джоунс". Свучи някакси долно. Не мога да го обясня точно, но така ми се струва. Ако колегите започнат да те наричат по официален начин значи ще свикне и пресата.
Мехмед и Крис ококориха очи.
- А ние? - казаха те в един глас.
- Вие ще си го заслужите без моя намеса! - казах и се изкикотих.
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Хелга Джоунс
Full members 30%
Full members 30%
Хелга Джоунс


Брой мнения : 560
Регистрация : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyСъб Ное 21, 2009 10:12 pm

Доста странно, Ренесме, точно Ренесме, да иска другите да ме наричат с "госпожица". Наистина много странно.
Останах като ударена с мокър парцал по главата, неспособна да разбера защо кметицата ще прави това. Но все пак се съгласих. А Мехмед и Крис бяха още по-учудени, че те няма да дойдат.
-Ха, ще ходим по женски. - казах аз заядливо и се озъбих, разсмивайки Крис. А след това се обърнах към Ренесме.
-Утре, така ли? И как трябва да се облека? Официално? Нормално? Спортно...? - при последната дума се разсмях, нямаше как да отида в общината или във фирмата спортно. Но все пак трябваше да попитам. - А, и във фирмата на семейството ти ли ще ходим, или в кметството? - отново бях неразбрала, винаги бях такава. Трябваше да опитам повече да внимавам в това, което другите ми казват.
Отново усетих зверски глад. Бях яла толкова много, а бях гладна?! Какво ми ставаше...? Сипах си още зелена салата, ядяйки я доста бързо и слушайки какво говори кметицата.
Върнете се в началото Go down
http://magic-wizardry.forumotion.net/forum.htm
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyСъб Ное 21, 2009 11:47 pm


- Във фирмата. Няма значение как ще се облечеш. Все тая. - казах аз и тръгнах към една от спалните, за да приготвя спалнята на Мехмед.
Той необичайно тръгна след мен. Влезе във същата спалня в която бях и аз и дойде до мен.
- Как си? - попита ме той.
- Що за въпрос? - попитах го.
Той се доближи до мен. Може би вече 20 - тина минути се гледахме така. Нещо стана... Той ме целуна и ме хвана през кръста. Целувката беше някакси нежна и неспирна. Бавно се свлякохме на леглото...
---------------------------------------------

Сутринта бяхме първи на масата. Смеехме се. Скоро дойдоха Крис и Хелга и... икономката.
- Г-це Кълън снощи не сте спали във дадената спалня. Исках да я оправя, но... - каза тя.
- Оу спах на друго мясно. Няма проблем. Оправи другите. - казах аз и погледнах към Мехмед.
Той също се засмя, а Хелга и Крис гледаха очудено.
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Хелга Джоунс
Full members 30%
Full members 30%
Хелга Джоунс


Брой мнения : 560
Регистрация : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията EmptyПон Ное 23, 2009 5:40 pm

Облякох се така за посещението във фирмата на кметицата:

http://images.teamsugar.com/files/users/0/3987/47_2007/blackhalo.jpg

Вече закусвахме в трапезарията. От разговора между една от икономките и Ренесме разбрах, че кметицата не е спала в спалнята си. Гледах я леко учудено - била е с Мехмед. Той не ми харесваше, въобще не ми изглеждаше добър. Но не казах нищо, а просто продължих да си ям. Отново бях гладна като вълк и ядях бързо и много. Другите си говореха нещо, но аз обръщах внимание само на храната. Странно, ядях толкова много, а не съм наддала и килограм...
Силен спазъм в корема ме накара да изпусна вилицата и тя падна шумно в празната чиния. В помещението настъпи гробна тишина. И тримата ме гледаха очудени, а аз се присвивах от болки в корема. Извиних се с треперещ глас и излязох навън, а Крис ме последва. Отидохме в хола.
Върнете се в началото Go down
http://magic-wizardry.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трапезарията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OuR wOrLd :: London :: Имението "Кълън"-
Идете на: