OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият измислен РП свят...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Гаражът.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Бела Кълън
New and Fresh
New and Fresh
Бела Кълън


Брой мнения : 14
Регистрация : 22.08.2009
Age : 34
Местожителство : LoNdOn

Гаражът. Empty
ПисанеЗаглавие: Гаражът.   Гаражът. EmptyСъб Авг 22, 2009 3:23 pm

Гаражът. LU_Garage_big
Тук са всички коли на семейство Кълън.

Колата на Аси.
Гаражът. Porsche

Лимузината на Аси
Гаражът. Garena2275

Лимузината на семейството
Гаражът. Limo

Джипът на Аси
Гаражът. Brabus-jeep-compass-titel

Колата на Бела.
Гаражът. Grey%20ferrari
Върнете се в началото Go down
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Гаражът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаражът.   Гаражът. EmptyСъб Окт 10, 2009 3:25 am


Хелга се беше преоблякла. Аз реших да изляза със нея. Тъкмо щях да се поразходя. Вече бяхме до входната зала. Единият от икономите понечи да облече на Хелга якето, но тя го взе с ръка, защото не очакваше, че трябва да не прави нищо и икономът я погледна тъпо. Другият иконом от моята страна ми сложи черното яке и ме целуна по ръката. Усмихнах се нагло и охраната отвори портите. С Хелга тръгнахме към гаража. Нейната кола беше по - назад, а лимузината ме чакаше отпред. Помахах и с ръка и шофьорът Леонардо отвори вратата, за да се кача. Бръкнах в чантата си и извадих телефона и звъннах на Уилям. Той вдигна.
- Уилям, какво стана с глупавото порше? - попитах.
- Намерихме го, пред една дискотека. - каза той.
Засмях се лукаво.
- Къде си? - попитах го аз.
- С Крис пътуваме към Слава и Хелга ще идва. Обаче на мен ми се щеше да отидем във...
- Спри. Аз ти предлагам те да хапнат или там каквото имат да правят и да отидем четиримата в Турция.
Той замълча.
- Ще говоря с Крис, а той с Хелга дали са съгласни.
Затворих телефона и отново го пъхнах в чантата.
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Хелга Джоунс
Full members 30%
Full members 30%
Хелга Джоунс


Брой мнения : 560
Регистрация : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Гаражът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаражът.   Гаражът. EmptyСъб Окт 10, 2009 9:32 pm

След горе-долу смешната случка във Входната зала, стигнахме гаража. Това беше първото нещо, свързано с Ренесме, което не ми направи впечатление. Беше най-обикновен бял гараж. Е, да, колите си ги биваше, но гаража - въобще не.
Лимузината на кметицата я чакаше отпред. Моето Мини обаче беше доста по-назад. Тръгнах към него. Изключих алармата, пъхнах ключа в ключалката и влязох вътре. След това запалих колата и тръгнах след лимузината. Не знаех, дали щяхме направо да отидем в ресторанта, или първо щяхме да минем от някъде другаде. И аз не знаех откъде, но задължително трябваше да си го помисля. Всъщност, аз напоследък доста се замислях. Но това не ми правеше лошо. Нито пък добро. Нищо не ми правеше. Все пак, важно е човек да мисли. Помислих още около минутка, а след това се изсмях. Колко много мислене! И също така си се смеех сама, като лудите.
Най-накрая, след петнайсет-минутно пътуване, лимузината отби и паркира. Аз паркирах наблизо и слязох от колата. Да, направо бяхме отишли в ресторанта.
Върнете се в началото Go down
http://magic-wizardry.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Гаражът. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гаражът.   Гаражът. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гаражът.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OuR wOrLd :: London :: Имението "Кълън"-
Идете на: