OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият измислен РП свят...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Градината

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината EmptyСъб Окт 03, 2009 7:48 pm

Градината Garden-timber-decking-lg

Градината Rose-garden-fountain

Градината Large-beatouristinyourowncity-Chinese-Garden-38

Градината Memphis-botanic-garden

Това беше градината. Беше толкова огромно и всички много я харесваха. Спокойно място....
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината EmptyСря Яну 27, 2010 8:32 pm

Разхождах се из градината. Днес цял Лондон щеше да гледа Слънчевото затъмнение, което щеше да бъде около 15-20мин. Отидох до бесетката и се облекнах на преградата. Загледах се в езерото, което блещукаше на слънчевата светлина. Защо ли Миранда нямаше желание да ми помогне? Явно просто не ме смята за такава, каквато съм. Пука ми. Да си яде пастите! Тя сама ще си е виновна после. Държах медальона в ръката. Изведнъж усетих студ. Медальона беше леден. Сякаш до сега съм го държала във фризера. Побързах да го прибера в джоба на дънките си.
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Damon Salvatore
Newbies level 3
Damon Salvatore


Брой мнения : 89
Регистрация : 26.12.2009
Age : 28
Местожителство : Мистик Фолс

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината EmptyСря Яну 27, 2010 8:36 pm


Слънчевото затъмнение вече беше започнало. Аз, Стефан и Лекси успяхме да стигнем до имението на Ренесме. Понечихме да влезем, но портиерът не ни позволи. Доближих се до него. Нямаше никаква полза от него, но аз нямах желание да надарянам Неси, за това впих очите в неговите и го накарах да ни пусне. Той мигом се съгласи и аз се запътих към градината. След мен варвяха Стефан и Лекси. точно тогава видях Неси. Тя чу, че някой идва и се обърна. Лекси ахна. Явно не можа да сдържи приликата между Катрин и Ренесме.
Върнете се в началото Go down
Leksi Salvatore
РеДоВеН пОтРеБиТеЛ
РеДоВеН пОтРеБиТеЛ
Leksi Salvatore


Брой мнения : 32
Регистрация : 03.01.2010
Age : 30
Местожителство : Мистик Фолс

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината EmptyЧет Яну 28, 2010 11:56 pm

Когато видяха колко много това момиче прилича на Катрин ахнах..Не можеше да има такава неземна прилика на земята..На всичкото отгиоре Катрин беше вампир и е невъзможно да е имала деца които да продължат рода и..До колкото разбрах от деймън и фамилийте им бяха различни..Може би приликата беше просто съвпадение,но не ми се вярваше..Отидох до Деймън и леко го дръпнах..
-Беше прав,приликата им е удивителна.
Върнете се в началото Go down
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината EmptyПет Яну 29, 2010 12:12 am


Стефан стоеше сякаш вкаменено най - отзад. Въздъхнах леко и погледнах към тъмното небе.
- Добре дошли. - проговорих най - после.
По лицето на Деймън се плъзна самодоволна усмивка, а Стефан кимна в отговор. Доближих се до момичето.
- Ъм... Здравей. Аз съм Ренесме.
След това погледнах към Деймън и Стефан.
- Предполагам, че успяхте да дойдете тук, докато трае затъмнението. Не искам да ви задържам тук. Аз няма да стана на прах... разбира се. - усмивката плъзна по лицето ми. - Всъщност не съм чувала и за вампири, които като излязат на слънце, кожата им започва да блести.
Предполагам, че се сетиха какво имам впредвид. Здрач... Да определено странна книга...
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Damon Salvatore
Newbies level 3
Damon Salvatore


Брой мнения : 89
Регистрация : 26.12.2009
Age : 28
Местожителство : Мистик Фолс

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината EmptyПет Яну 29, 2010 12:23 am


Здрач... Колко глупава книга? Неси ни развеждаше във имението, докато аз хвърлях погледи на Стефан, който някакски се чувстваше неспокойно. Лекси имаше желание да разбере нещо повече за Неси, но едва ли щеше да стигне до нещо повече от мен. Тя беше потайна история. Стефан нямаше желание да си го признае, но това се разбираше много лесно. Трудно ми беше защо тя толкова прилича на Катрин. Буквално нямат никаква роднинска линия, но имаха нещо общо. Не исках да настоявам пред Стефан. Той винаги беше "оптимистът".
Върнете се в началото Go down
Leksi Salvatore
РеДоВеН пОтРеБиТеЛ
РеДоВеН пОтРеБиТеЛ
Leksi Salvatore


Брой мнения : 32
Регистрация : 03.01.2010
Age : 30
Местожителство : Мистик Фолс

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината EmptyПон Фев 01, 2010 3:00 am

-Аз съм Лекси,Лекси Салватор..Приятно ми е да се запознаем Ренесме..
Тя ми се усмихна..Беше наистина красива.Въпреки приликата и с Катрин,тя имаше някаква друга красота,която липсваше на Катрин..Момичето започна да ни развежда а Деймън следеше Стефан с поглед..Приближих се тихо до Деймън и попитах
- Деймън защо следиш Стефан?Какво мислиш че ще направи? - прошепнах го така че нито Ренесме нито Стефан да чуят..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Empty

Върнете се в началото Go down
 
Градината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Градината Tuileries

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OuR wOrLd :: London :: Имението "Кълън"-
Идете на: