OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият измислен РП свят...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пристанището

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Пристанището Empty
ПисанеЗаглавие: Пристанището   Пристанището EmptyПет Ное 13, 2009 4:46 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Пристанището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището EmptyПет Ное 13, 2009 4:52 pm


Малкото корабче вече спускаше котва. Слязох на суша и си отдъхнах. Сякаш камък падна от гърдите ми. Погледнах града си. Родният си град... Леле, колко работа имах в кметството... Дадох ключове на Крис от вкъщи, а ние с Мехмед трябваше да отидем до малкото градче Форкс. Усмихнах се лукаво и започнах да вървя надуто. Журналистите веднага дотърчаха до нас.
- Госпожице! Добре дошли!
- Как сте?
- Какво правихте на остров Есме?
- Това новият ви приятел ли е?
- Къде е господин Уилям?
Ние влязохме във колата и запалихме към Форкс.
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Хелга Джоунс
Full members 30%
Full members 30%
Хелга Джоунс


Брой мнения : 560
Регистрация : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Пристанището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището EmptyПет Ное 13, 2009 7:03 pm

Най-накрая пристигнахме в Лондон. Вече времето беше доста лошо, мъгливо и дъждовно, но на мен това ми харесваше. Омръзна ми това слънце и тази горещина. Още при първите капки дъжд, които ни застигнаха на стотина километра от пристанището, аз се усмихнах и усетих, че доста се зарадвах. Досега не бях се радвала на дъжд, но ето че това се случи.
Слязохме на земята и аз се облекчих. Не ми беше много приятно да се клатушкам цели шест часа. Ренесме подаде някакви ключове на Крис. След това тя и Мехмед влязоха в колата и тръгнаха към Форкс, както ми бе казала тя преди това. А ние с Крис се запътихме към моята кола, която, странно, бе докарана до тук. Все пак, слава Богу, че нямаше да сме с градския транспорт.
Влязохме в колата и потеглих към имението на кметицата, както ме упъти Крис.
Върнете се в началото Go down
http://magic-wizardry.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Пристанището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пристанището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OuR wOrLd :: London :: Пристанището-
Идете на: