OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият измислен РП свят...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рехабилитационна стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyПон Авг 10, 2009 4:20 am

Рехабилитационна стая Massage
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Хелан Къстър
Members level 3
Members level 3
Хелан Къстър


Брой мнения : 376
Регистрация : 23.08.2009
Age : 30
Местожителство : ФоРкС

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyНед Сеп 20, 2009 8:03 pm

Паркирах пикапа пред болницата.Помогнах на Ем да слезе.Най-добре щеше да не докосва нищо докато не и` прегледат ръката.Двете влезнахме в болницата.Оставих я да седне и отидох да поговоря с някой доктор да я прегледа възможно най-бързо.Оставих я сама...Сам сигурно ни е последвал и не само той...Поне така предположих,но бях твърде далеч за да усетя миризмата...
Върнете се в началото Go down
http://theforks.forumotion.com/forum.htm
∑mily Young
ГлОбАл МоДеРаТоР
ГлОбАл МоДеРаТоР
∑mily Young


Брой мнения : 509
Регистрация : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Ла Пуш,Вашингтон

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyНед Сеп 20, 2009 8:11 pm

-Наистина е счупено.-потвърди доктора,говорейки на Елизабет.Предположението и за жалост се оказа вярно.
След като ме гипсоваха ми казаха,че мога да си ида вкъщи,но да не дигам тежко с лявата си ръка.Препоръчителното беше въобще да не нося нищо с нея.С Лиз останахме сами във стаята,а тя ми помогна да си облека палтото.
-Сам появи ли се?
Върнете се в началото Go down
Хелан Къстър
Members level 3
Members level 3
Хелан Къстър


Брой мнения : 376
Регистрация : 23.08.2009
Age : 30
Местожителство : ФоРкС

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyНед Сеп 20, 2009 8:14 pm

-Да...-промърморих.Все още си мислех за Джейк...не
исках така да се разделяме,но съм сигурна,че ще се
видим...и то скоро.-Навънка са...ако искаш...да
поговорите...нямам нищо против,но ще съм плътно до теб.
Сигурна съм,че той не искаше да я нарани,но това ме ядоса и то много...
Върнете се в началото Go down
http://theforks.forumotion.com/forum.htm
∑mily Young
ГлОбАл МоДеРаТоР
ГлОбАл МоДеРаТоР
∑mily Young


Брой мнения : 509
Регистрация : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Ла Пуш,Вашингтон

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyНед Сеп 20, 2009 8:19 pm

-Мисля,че трябваше да се разкарам от там,за да можете да поговорите.-Поклатих глава и я погледнах тъжно.-Неискам да говоря със Сам,вече не.Може ли да тръгваме?-Елизабет кимна и заедно излязохме през вратата.
Сякаш можеше да се измъкнем от тук без да се натъкнем на глутницата.Досега щяха да са нахълтали,но едва ли са ги пуснали вътре полуголи.Опитах се да се прикрия зад Лиз,но още щом тя се показа на двора те се втурнаха и ни наобиколиха.
Върнете се в началото Go down
Хелан Къстър
Members level 3
Members level 3
Хелан Къстър


Брой мнения : 376
Регистрация : 23.08.2009
Age : 30
Местожителство : ФоРкС

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyНед Сеп 20, 2009 8:28 pm

Изгледах всеки един по отделно.Хванах Ем през кръста и я придърпах към себе си.Опитах се да избутам Сам от пътя ,но не успях.Намръщих се и за да не нараня Ем я пуснах и застанах защитнически пред нея.Тя хвана със здравата си ръка рамото ми и се сви зад мен.Разбрах,че найстина не иска да говори с него...нито да го вижда.
-Казвайте каквото имате да казвате и си вървете!
Джейк беше зад нас за това не можех да го видя.Сърцето ме болеше да съм толкова далеч от него,а в същото време толкова близо...
Върнете се в началото Go down
http://theforks.forumotion.com/forum.htm
∑mily Young
ГлОбАл МоДеРаТоР
ГлОбАл МоДеРаТоР
∑mily Young


Брой мнения : 509
Регистрация : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Ла Пуш,Вашингтон

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyНед Сеп 20, 2009 8:33 pm

-Отдръпни се Елизабет.-каза строго Сам.-Джейк,погрижи се за нея.-Джейкъб се поколеба за момент,но тръгна към нас и дръпна Лиз настрана.-Дай да видя какво тие?-рече той вече обърнат към мен.
-Казах,че неискам да ме докосваш.-креснах с цяло гърло,с което привлякох вниманието на охраната.Имах си причини:обаче никога не бих му натякнала,че ме е наранил по някакъв начин.-Лиз ви попита нещо..-казах вече с по-спокоен глас,въпреки че още бях ядосана.-Кажете й новата стратегия или там каквото е.
-Добре ли сте госпожици?-попита човек в униформа на средна възраст.
Върнете се в началото Go down
Хелан Къстър
Members level 3
Members level 3
Хелан Къстър


Брой мнения : 376
Регистрация : 23.08.2009
Age : 30
Местожителство : ФоРкС

Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая EmptyНед Сеп 20, 2009 8:42 pm

Джейк ме дръпна на страни и ме прегърна силно...Следях разговорът на Сам и Ем.Веднага щом охраната се приближи Джейк отслаби захвата си.
-Да,всичко е наред.-казах с нисък и равен тон.Мъжът кимна и се отдалечи.Обърнах се и погледнах Джейк...жаждата да го целуна и да го прегърна вече преливаше,но се овладях.
-Най-добре ще е да продължим това някъде другаде.
Сам кимна.Качихме се в пикапа и потеглихме.Реших да идем някъде където само аз можех да контролирам положението...или поне така се надявам.Потеглих към Ла Пуш.
Върнете се в началото Go down
http://theforks.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Рехабилитационна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рехабилитационна стая   Рехабилитационна стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Рехабилитационна стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Болнична стая - 1
» Болнична стая - 2
» Стая за събрания и разпити

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OuR wOrLd :: London :: Болница-
Идете на: