OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Здравейте! Това е Роуплей форум. Действието се извършва в Лондон, но ако решите да се регистрирате можете да живеете и в други държави, градове или столици: Париж, Лос Анджелис, Турция, Форкс, Ла Пуш, Сиатъл, Мистик Фолс, Остров Есме и др. Регистрирайте се и да започваме играта!
OuR wOrLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият измислен РП свят...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .::КАКВО СТАВА ТУК?!::.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хелга Джоунс
Full members 30%
Full members 30%
Хелга Джоунс


Брой мнения : 560
Регистрация : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

.::КАКВО СТАВА ТУК?!::. Empty
ПисанеЗаглавие: .::КАКВО СТАВА ТУК?!::.   .::КАКВО СТАВА ТУК?!::. EmptyПет Мар 05, 2010 9:20 pm

Ехо! Събудете се! За Бога, това беше толкова готин форум! И би трябвало все още да е! Защо заспахте? Какво ви стана? Преди гласувахте, пишехте поне в игрите, а сега - даже не си правите труда и да влизате! Вярно, че и аз самата не пиша РП-та много-много, но поне влизам и гласувам за сайта. Не мислите ли, че трябва да се пооправите, хайде, пооправим, и да вдигнем форума отново? На мен много ми се иска, тук беше наистина много интересно.
Е, освен да ви се понакарам, съзададох тази тема и за да си кажете мнението - какво искате? Защо не влизате и не пишете? Какво трябва да се оправи тук? Как да вдигнем форума? Нека поне тук драснете два реда. Колкото да не е без хич. Моля ви се.

П.П. Габи, извинявай, знам, че това не ми е работа и не би трябвало да създавам теми тук, но просто наистина много се ядосах. Търпях, търпях, ама никой нищо не направи и нека поне опитаме.
Върнете се в началото Go down
http://magic-wizardry.forumotion.net/forum.htm
Renesmee Cullen™
Дъ БоСс
Дъ БоСс
Renesmee Cullen™


Брой мнения : 1096
Регистрация : 04.08.2009
Age : 28
Местожителство : ЛоНдОн

.::КАКВО СТАВА ТУК?!::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::КАКВО СТАВА ТУК?!::.   .::КАКВО СТАВА ТУК?!::. EmptyСъб Мар 06, 2010 1:23 am

Теди... Не виждаш ли, че на никой не му пука вече? То и на мене ми омръзна... за кво да обновявам и да пиша нещо квото и да било и за кво за да го видят 2-3 ма човека най - много. Не писна ми вече. Ще го изтрия и това е. Така всички ще са щастливи и няма да им е като задължение да влизат.
Върнете се в началото Go down
https://our-world.bulgarianforum.net
Хелга Джоунс
Full members 30%
Full members 30%
Хелга Джоунс


Брой мнения : 560
Регистрация : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

.::КАКВО СТАВА ТУК?!::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::КАКВО СТАВА ТУК?!::.   .::КАКВО СТАВА ТУК?!::. EmptyПон Мар 08, 2010 9:12 pm

Не, за Бога, не го трий! Тук беше толкова хубаво, всеки си имаше интересна история... Уф, няма начин да не се забелязва миналото време, което използвам. Ох, както ти си решиш. Обаче ще е хубаво, ако изтриеш този, тогава да направиш нов, подобен. Защото такива форуми са доста малко, а са много интересни...
Върнете се в началото Go down
http://magic-wizardry.forumotion.net/forum.htm
Дидито Йорданова
Members level 1
Members level 1
Дидито Йорданова


Брой мнения : 164
Регистрация : 02.11.2009
Age : 28

.::КАКВО СТАВА ТУК?!::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::КАКВО СТАВА ТУК?!::.   .::КАКВО СТАВА ТУК?!::. EmptyВто Апр 13, 2010 1:32 am

нали няма да го триеш
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





.::КАКВО СТАВА ТУК?!::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::КАКВО СТАВА ТУК?!::.   .::КАКВО СТАВА ТУК?!::. Empty

Върнете се в началото Go down
 
.::КАКВО СТАВА ТУК?!::.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За какво си мислите?, в момента.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
OuR wOrLd :: Досадната, но и важна част... :: Правила-
Идете на: